Enter your keyword

KURUMSAL

Kendinizi Yenileyin

Ankara’nın yükselen değeri Çukurambar’da 1000 m2 alan üzerine kurulan Wells Day Spa; her biri özenle tasarlanmış bireysel bakım üniteleri, ayurveda ve taş masajı gibi rahatlatıcı masaj seçenekleri, yenileyici vücut bakımları, kişisel ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda size özel hazırlanabilecek cilt bakımları, bakım öncesi veya sonrası kullanabileceğiniz Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, afüzyon duşu, kapsül bakımları, kuru yüzdürme terapileri, bitki ve çamur banyoları, yosun uygulamaları, ile büyüleyici tesisimizde sizleri ağırlamak istiyor.
Ayrıca dünyanın yeni bölgesel zayıflama trendi Hypoxi sistem ile istediğiniz bölgeden 12 seansta bir beden incelmeniz mümkün.

Ziyaretiniz süresince Wells Day Spa’nın özel ya da sağlık paket programlarından birisini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca kişisel ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda size özel hazırlanacak bir program ile paket programlarımız ile ruh ve beden bütünlüğünüzün iyileştirici etkisini hissedebilirsiniz.

Rahatlayın, canlanın ve hislerinizi yeniden uyandırın. Wells Day Spa’nın eşsiz dünyasını, sağlığını ve lüksünü keşfedin.

Tamamı uzman ve eğitimli, özenle seçilmiş profesyonel kadrosu ile sizleri Wells Day Spa’da ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

1
×
Merhaba, WELLS'e hoş geldiniz.